Wesela

Hotel Wiatraczna to nowy obiekt usytuowany po Słonecznej stronie Wisły, zajmujący się kompleksową organizacją przyjęć weselnych.
Wykwalifikowany personel z przyjemnością podejmie się aranżacji wymarzonego wesela. Przepiękne sale, wytrawne wnętrza sprawią, że ten wyjątkowy dzień stanie się niezapomnianą częścią historii każdej pary, która zdecyduje się powierzyć nam organizację swojego najważniejszego dnia w życiu. Artysta kulinarny zaś uperfumuje całe wydarzenie smakiem i aromatem polskich smakołyków w nowoczesnych odsłonach. Wyselekcjonowane produkty, nietuzinkowe połączenia skradły już niejedno serce.

Wiatraczna to kompozycja wyjątkowej atmosfery, wyśmienitych dań oraz niezapomnianych dekoracji. Dla każdej Pary bowiem certyfikowany konsultant ślubny znajdzie wyjątkowe rozwiązanie, zwracając uwagę na detale, dzieląc się pasją i doświadczeniem.

 

wesela

 

Do dyspozycji oddajemy Państwu dwie klimatyzowane, wyposażone w profesjonalne nagłośnienie sale:
* Sala Kongresowa – usytuowana na 7 piętrze z widokiem na panoramę Grochowa. Goście będą zachwyceni mogąc podziwiać z małych lodżi, piękno okolicy. Jesteśmy w stanie zaaranżować salę w każdy, nawet najbardziej wyszukany sposób w zależności od preferencji Młodej Pary. Sala Kongresowa może ugościć 66 osób.
* Sala Bankietowa- zlokalizowana jest na pierwszym piętrze z bezpośrednim wyjściem do magicznego ogrodu, co umożliwia Przybyłym odpoczynek podczas przyjęcia weselnego. Otoczenie bujnej, starannie zaaranżowanej zieleni tworzy zaś poczucie komfortu. Wartością dodaną jest również elegancka drewniana zabudowa bufetowa, która dodaje szyku i elegancji całej oprawie wydarzenia. W Sali bankietowej mamy sposobność zorganizować przyjęcie dla 80 osób. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania bajkowych zaślubin w plenerze, w otoczeniu zieleni na terenie hotelowego ogrodu. Sakramentalne „TAK” wypowiedziane w nastrojowej scenerii z udziałem lampionów to marzenie chyba każdej Panny Młodej.

Zapraszamy do Hotelu Wiatraczna
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą pakietów weselnych.

 

 

wesela